![](http://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367461104_673326214824792_9209006404411401274_n-620x310.jpg)
10 серпня на запрошення Департаменту регіонального розвитку Кошицького самосправного краю у м. Кошице ( Словацька республіка) відбулася робоча зустріч начальника управління містобудування та архітектури -головного архітектора області- М.Пігуляка з керівниками та працівниками відділу планування території та екології та відділу ГІС Департаменту регіонального розвитку Кошицького самосправного краю. На зустрічі були обговорені питання співпраці у питаннях територіального планування, взаємообмін та наповнення геопорталів сусідніх регіонів Словаччини та України. Особлива увага була приділена обговоренню рішень Міжурядової Україно-Словацької комісії з питань просторового планування транскордонного регіону. Також обговорювалися проблемні питання проекту KLIMADAM та участь у нових міжнародних проектах, співпраця структурних підрозділів Закарпатської ОВА та Кошицького самосправного краю у сфері територіального планування, цифровізації, ГІС технологій, регіонального розвитку та інше. За результатами робочої зустрічі сторони у двотижневий період нададуть свої письмові пропозиції співпраці.