14 квітня відбудеться вступна онлайн-конференція проєкту «CLIMADAM»

У Закарпатській області розпочинається впровадження проєкту ,,Стратегія адаптації до змін клімату та заходи щодо пом’якшення їх негативних наслідків для транскордонного регіону Словаччини та України” (CLIMADAM) (далі – Проєкт), GGC01008, що фінансується в рамках Програми фінансового механізму EEA – GGC – Транскордонне співробітництво/ Належне врядування. Підзвітні установи. Прозорість. Партнерами Проєкту із Словацької Республіки є Кошицький самоврядний край та Агенція підтримки регіонального розвитку Кошице, з України – Закарпатська облдержадміністрація, управління містобудування і архітектури облдержадміністрації, Інститут розвитку Карпатського регіону.

14 квітня 2021 року відбудеться міжнародна стартова онлайн-конференція Проєкту, організаторами якої є партнери із Словацької Республіки. Під час конференції розглядатимуться питання викликів, які сьогодні стоять перед суспільством у зв’язку з зміною клімату та пошук можливих рішень на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою адаптації до таких змін. Також окрему увагу буде приділено питанням розроблення транспортної моделі та плану сталої міської мобільності для міст України.

З порядком денним заходу можна ознайомитися за посиланням: http://www.arr.sk/userfiles/file/CLIMADAM/CLIMADAM_konferencia_program_ua.pdf

Під час проведення заходу 11.30-12.00 год відбудеться прес-конференція з вказного питання, де після коротких виступів про співпрацю у боротьбі зі зміною клімату представники ЗМІ зможуть задавати питання. Прес-конференція відбудеться дистанційно.

Представникам ЗМІ для участі у прес-конференції необхідно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxKOqyguCBqhwgO79SVvbvsBFKONuKUCeveAmxeqVv2uCPQ/viewform

Більше інформації про захід на офіційній веб-сторінці Конференції: http://www.arr.sk/?aktuality&gid=176&en