22 листопада в управлінні містобудування та архітектури Закарпатської ОВА відбулася відеоконференція стосовно реалізації міжнародної програми – «Стратегія адаптації до змін клімату та заходи щодо пом’якшення їх негативних наслідків для транскордонного регіону Словаччини та України (CLIMADAM)”

22 листопада в управлінні містобудування та архітектури Закарпатської ОВА відбулася відеоконференція стосовно реалізації міжнародної програми – «Стратегія адаптації до змін клімату та заходи щодо пом’якшення їх негативних наслідків для транскордонного регіону Словаччини та України (CLIMADAM)”.
У конференції прийняли участь представники Кошицької агенції підтримки регіонального розвитку ( Словацька республіка), працівники агенції геопросторових рішень Агеора та його директор Віктор Путренко. Також на заході були присутні партнери програми,- Н. Каблак та О. Рейтій ( Інститут розвитку Карпатського регіону). Долучився до онлайн конференції і начальник Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, В.Манівчук.
 
На конференції було заслухано Максима Павлея ( начальника відділу містобудування та архітектури ЗОВА) та доповіді Яна Джурдженіка ( Магістр наук, Агенція підтримки регіонального розвитку Кошице) і Віктора Путренко ( Агеора). З української сторони даний захід модерував начальник управління містобудування та архітектури ЗОВА-Микола Пігуляк та менеджер проекту – Ленка Кріштофова зі словацької.