Оприлюднено Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020—2022 роки

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2019 р. № 880 «Про затвердження Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020—2022 роки».

Як повідомлялося раніше, 20 жовтня Уряд схвалив проект постанови «Про затвердження Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 роки».

Програма спрямована на створення комфортного і безпечного життєвого простору для населення, що проживає на території гірських населених пунктів, завдяки розбудові просторово-збалансованої виробничої та соціальної інфраструктури, розвитку місцевої економіки на основі рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.

Документом визначаються основні напрями стимулювання економічної активності: розвиток інфраструктури, наближення рівня надання публічних послуг до європейських стандартів, підвищення рівня безпеки, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Джерелоhttp://www.minregion.gov.ua/press/news/oprilyudneno-derzhavnu-programu-rozvitku-regionu-ukrayinskih-karpat-na-2020-2022-roki/