УПРАВЛІННЯ містобудування та архітектури ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОДА/ОВА шукає фахівців у сфері геоінформаційних технологій

  Для заміщення тимчасово вакантних посад у звʼязку з мобілізацією працівників на військову службу, Управління містобудування та архітектури Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації шукає спеціалістів.

Особи, повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

вільно володіти державною мовою, бажано володіти знаннями іноземної англійської мови;

військове звання – рядовий;

вища освіта за напрямком архітектура, урбаністика, інженер-будівельник, інформаційні технології;

володіти навичками роботи у програмному забезпеченні на базі ArcGIS технологій, мати досвід роботи з базами геоданих та роботою з серверними даними (сертифікат про проходження навчання для роботи у програмному забезпеченні ArcGIS);

володіти комп’ютером на рівні досвідченого користувача, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) та альтернативним пакетом Open Office, Libre Office, навичками роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет;

знання Законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, а також державних будівельних норм, що регулюють питання розвитку сфери містобудування та архітектури.

  Для подання документів очікуємо впродовж квітня місяця за адресою Управління містобудування та архітектури Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації: пл. Народна 4, (каб. № 641), м. Ужгород, 88008, конт. телефони: (031) 261-21-92 або (031) 261-53-51, e-mail: oblarch@carpathia.gov.ua; або zakarpatoblarch@ukr.net .