![](https://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316308373_505954488228633_2378114179280404197_n-620x310.jpg)
22 листопада в управлінні містобудування та архітектури Закарпатської ОВА відбулася відеоконференція стосовно реалізації міжнародної програми – «Стратегія адаптації до змін клімату та заходи щодо пом’якшення їх негативних наслідків для транскордонного регіону Словаччини та України (CLIMADAM)”.
![](http://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316410464_505955518228530_6830533707827818966_n.jpg)
У конференції прийняли участь представники Кошицької агенції підтримки регіонального розвитку ( Словацька республіка), працівники агенції геопросторових рішень Агеора та його директор Віктор Путренко. Також на заході були присутні партнери програми,- Н. Каблак та О. Рейтій ( Інститут розвитку Карпатського регіону). Долучився до онлайн конференції і начальник Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, В.Манівчук.
![](http://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316556223_505955114895237_8792662928465579896_n.jpg)
![](http://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316413342_505955228228559_1890427520087571454_n.jpg)
На конференції було заслухано Максима Павлея ( начальника відділу містобудування та архітектури ЗОВА) та доповіді Яна Джурдженіка ( Магістр наук, Агенція підтримки регіонального розвитку Кошице) і Віктора Путренко ( Агеора). З української сторони даний захід модерував начальник управління містобудування та архітектури ЗОВА-Микола Пігуляк та менеджер проекту – Ленка Кріштофова зі словацької.
![](http://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316411234_505955341561881_6280766528502254458_n.jpg)