Олексій Чернишов: Україна та Польща співпрацюватимуть у сфері розвитку громад

1 червня під час українсько-польських міжурядових консультацій у Києві в рамках візиту Прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького була підписана Спільна декларація між Міністерством фондів та регіональної політики Республіки Польща та Міністерством розвитку громад і територій України про міжмуніципальну та міжрегіональну співпрацю у сфері розвитку громад. Документ підписали очільники відповідних міністерств.

«Підписання Спільної декларації – це важливий крок у продовженні співпраці з Польщею. Це нові можливості для налагодження більш тісних зв’язків між нашими міністерствами у ключових сферах регіонального розвитку, зокрема післявоєнної відбудови українських громад. Впевнений, це поглибить нашу міжмуніципальну та міжрегіональну співпрацю», – зауважив Олексій Чернишов.

Також Міністр подякував особисто Прем’єр-міністру Польщі Матеушу Моравецькому і його уряду, а також всьому польському народу за постійну підтримку та допомогу Україні.

Нагадаємо, сьогодні Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький разом з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим відкрили у смт Бородянка перше модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб на Київщині.

Джерело