![](https://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409845289_739105988246814_6813470598723369551_n-620x310.jpg)
11 грудня 2023 року о 14 годині під головуванням Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання консультативно-дорадчого органу Кабінету Міністрів України – Ради безбар”єрності. У засіданні взяла участь Перша леді Олена Зеленська. Керівництво області, департаментів та управлінь взяли участь у заході онлайн.
![](http://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumb_211265_820_360_0_0_auto.jpg)
За інформацією озвученою на підсумковій Раді безбар’єрності, що відбулася 11 грудня під головуванням Прем’єр- міністра Дениса Шмигаля та за участі Першої леді України Олени Зеленської, за підсумками 2023 року Закарпатська область посіла у рейтингу друге місце, після Одеської області, за кількістю розроблених та затверджених територіальними громадами програм поліпшення безбар’єрного доступу.
Загалом станом на сьогодні, за оновленими даними, у області затверджено вже 54 програми.