![](https://zakarpatoblarch.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407163821_735699425254137_2408648916447429090_n-620x310.jpg)
5 грудня, у приміщенні управління містобудування та архітектури ОВА, відбулася відеоконференція-нарада щодо розроблення стратегії адаптації до змін клімату Закарпатської області згідно норвезького грантового проекту КЛІМАДАМ. Дана нарада мала на меті визначити головні напрямки виконання стратегії та вирішити деякі актуальні питання з фінансування робіт. У відео-конференції прийняли участь, начальник управління-М.Пігуляк, бухгалтер управління-Н.Рейтій , Л.Крістофова-координатор проекту з м. Кошице ( Словацька Республіка) та професор інституту розвитку Карпатського регіону-Н.Каблак.